Pro koho je Pracovní skupina určena | Co získáte | Jak to bude probíhat | Koupit přístup

Pracovní skupina na HRko: náš nejpraktičtější produkt

Pracovní skupina je uzavřená mastermind skupina pro 10 účastníků pod vedením zkušeného kouče, který diskusi řídí. Pro vstup do Pracovní skupiny stačí zakoupit 3 běžné vstupenky na HRko 2020 s tím, že skupiny se může účastnit 1 osoba za firmu. Pracovní skupina je ideální platforma pro sdílení zkušeností a názorů na konkrétní problematiku, určená především pro personalisty, HR markeťáky a šéfy firem.

Zhruba měsíc před začátkem HRko budete mít možnost nominovat do debaty na Pracovní skupinu své téma, poté každý z účastníků skupiny bude hlasovat o nejlepší téma a do debaty na Pracovní skupině se dostanou 2 vítězná témata, která se zde řeší. Výstupem pro vás bude názor lidí z rozličných společností a na různých pozicích. Jedná se o vůbec nejpraktičtější produkt, který na HRko v rámci programu získáte.

Moderování Pracovní skupiny se i letos ujali kamarádi z JuiceUP (kteří mají s vedením master mind a facilitací bohaté zkušenosti).


Kdo je ideálním účastníkem Pracovní skupiny?

HR vás baví, baví vás práce s lidmi a děláte všechno proto, aby se kolegové ve firmě cítili skoro jako doma. Nechcete nebo nemůžete být přímo součástí Festivalu HR, ale chcete se spojit s naší myšlenkou „společnosti, která zlepšuje život lidí ve firmě“. Zároveň ve firmě řešíte v oblasti personalistiky něco, s čím potřebujete poradit, pak je Pracovní skupina jako šitá pro vás.

CO ZÍSKÁTE

účast na Pracovní skupině
balíček 3 vstupenek
na HRko
zpětnou vazbu a návrh řešení na vaše HR téma od dalších 10 účastníků
širší pohled na „vaši věc“ nejen od lidí z HR
účast na zahajovací Before party pro všechny tři účastníky
logo vaší firmy na webu HRko

Jak to bude probíhat?

V rámci balíčku Pracovní skupina se bude moci vždy jeden ze skupiny tří lidí za vaši firmu účastnit speciální mastermind skupiny na jedno z vybraných HR témat. Skupinu povede profesionální kouč s několikaletými zkušenostmi s vedením velkých master mind skupin. Cílem této pracovní skupiny bude stanovit si témata, která vás v oblasti personalistiky ve firmě nejvíce pálí, vybrat z nich ty nejpalčivější a společně dojít ke konkrétnímu závěru, jak danou problematiku řešit. Vy jako účastník získáte pohledy min. 9 dalších zkušených personalistů (a nejen personalistů) na řešení tématu. Tato pracovní skupina bude sestavena z maximálně 10 členů, zástupců ambasadorských společností = firem, které nedělají přímo HR produkt, ale otázky HR ve firmě aktivně řeší.

Čas pracovní skupiny

Pro rok 2022 je čas Pracovní skupiny 13.10.2022 mezi 10:00-12:00 hodin.

S kým se na Pracovní skupině potkáte?