Dolores Veverová (Coca-Cola)

speaker_info

About The Speaker

Dolores Veverová (Coca-Cola)

Dolores nastoupila do společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v únoru 2017 a postupně si prošla několika pozicemi napříč společností od asistentky až po Talent Acquisition Partnera, kterou zastává nyní. Zřejmě Vás zajímá, jak se asistentka může dostat k práci […]

Dolores nastoupila do společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v únoru 2017 a postupně si prošla několika pozicemi napříč společností od asistentky až po Talent Acquisition Partnera, kterou zastává nyní.

Zřejmě Vás zajímá, jak se asistentka může dostat k práci náboráře? Je to jednoduché. Během svých posunů/přesunů měla možnost se podílet na výběru svých nástupkyň a vyzkoušet si tak práci náboráře a zjistila, že je to to, co by ji opravdu naplňovalo. Vždy ji bavila práce s lidmi, ráda pomáhá lidem/kolegům a zkouší stále něco nového/neznámého. I když se práci náboráře věnuje teprve krátce, tak ji opravdu baví. Tvrdí, že je to její práce snů. Díky své práci poznává spoustu nových lidí/přátel, získává cenné životní lekce a stále se zdokonaluje a vzdělává zejména v oblastech, které jí doposud byly zcela neznámé.

Drží se motta: ,,Když tvrdě makáš a jsi ochotný i pro splnění cíle či snu něco obětovat, dokážeš vše!” Dolores je velice energetická, přátelská, organizovaná a má ráda řád. Dost často mluví a pokud jí něco nedává smysl ihned se ozve a snaží se přijít s lepším a efektivnějším řešením. Miluje zvířata, přírodu a dobré jídlo. Vždycky vtipkuje, že pokud se chceš stát jejím přítelem, musíš jí donést něco dobrého k jídlu a hned tě bude milovat.

Téma případovky HRko 2022: Pozitivní HR trendy v Coca-Cole HBC za rok 2022

V Coca-Cole je pro nás extrémně důležitá spokojenost našich interních zaměstnanců, zaujetí & nábor diverzifikovaného, kvalitního talentu a skvělá celistvá zkušenost kandidáta v rámci celého procesu, od výběrového řízení až po on-boarding. Právě na tyto klíčové oblasti jsme se v týmu během posledního roku zaměřili a s radostí v nich můžeme prezentovat pozitivní trendy. Během naší skromné půl hodinky sdílení best-pratice se pobavíme o úspěšných projektech & iniciativách v rámci tří oblastí – podpora diverzity a inkluze, zlepšení candidate experience a práce s interním talentem.

Jak se nám podařilo dosáhnout gender balance v sales týmu s podílem 47% žen a jak se nám daří podporovat růst žen do manažerských rolí? Jaké jsou naše další cíle? Představíme iniciativu Women in Sales a employer brandovou kampaň “Women Leader Stories”, která byla dokonce nominovaná na mezinárodní ocenění.

Jak vybíráme ten nejlepší talent a zároveň zefektivňujeme náborový proces za účelem zlepšení zkušenosti uchazeče? Představíme na míru ušitý proces dle segmentu pozice a interaktivní nástroje, které v něm používáme.

Jak pracujeme s nováčky, tak aby měli co nejlepší on-boarding a během zkušební aktivně rozvíjeli klíčové dovednosti pro svou roli? Pobavíme se o na míru šitých praktických trénincích pro sales.

A v neposlední řadě to nejdůležitější, jak pracujeme s rozvojem interních talentů? Ukážeme celkovou best-practice od vzdělávání principem 70:20:10, řízení speciálních talentových programů a práce se succession až po tvorbu kariérního plánu zaměstnance.