Martina Chloupková (Group Head of HR, Heureka Group)

speaker_info

About The Speaker

Martina Chloupková (Group Head of HR, Heureka Group)

Martina je něco přes rok Group Head of HR v Heurece. Společně se svým šestnáctičlenným „OneHR“ týmem spoluvytváří „human – first“ prostředí pro práci napříč mezinárodními projekty, díky spojování jednotlivých kultur, hodnot a procesů celé Heureka Group. Jejím velkým úkolem […]

Martina je něco přes rok Group Head of HR v Heurece. Společně se svým šestnáctičlenným „OneHR“ týmem spoluvytváří „human – first“ prostředí pro práci napříč mezinárodními projekty, díky spojování jednotlivých kultur, hodnot a procesů celé Heureka Group. Jejím velkým úkolem je samozřejmě podpora náboru, a hlavní výzvou je nabrat více než 100 nových kolegů za rok a dobře je naonboardovat do h!g flotily. K tomu jí kromě skvělého týmu kolegů pomáhá její životní krédo: „Kde je vůle, je i cesta“.

Na začátku tu byla výzva nabrat více než 50 nových kolegů do vývoje a více než 50 ne-vývojových profilů. Úkol zněl jasně, ale nebyl nejjednodušší i díky rozpočtu a kapacitám interních náborářek. Proto vznikl ambasadorský program, kde každý v Heurece je nositelem značky a náborářem s mottem: „Nejlepší referencí jsi Ty!“ Díky tomu se od začátku fiskálního roku nabralo více než 40 nových kolegů!